A HM EI Zrt. (Székhelye: Budapest) a honvédelem számára biztonságos és modern informatikai megoldásokat kínáló piacvezető cég keres

informatikai alkalmazás támogató

munkatársat

Feladatok:

  • saját fejlesztésű hardver és szoftver változatok tesztelése, hibák rögzítése/vezetése hibakezelő rendszerben,
  • minta és teszt rendszerek összeállítása, telepítése, konfigurálása,
  • forráskódban programozói útmutatás alapján javítás, fordítás, linkelés,
  • szoftver-rendszer bemutatása/bevezetése,
  • saját és felhasználói tapasztalatok alapján továbbfejlesztési javaslatok készítése,
  • rendszer-oktatási feladatok támogatása,
  • napi kapcsolattartás a rendszer felhasználóival,
  • többnapos munkavégzés a megrendelő vidéki telephelyén.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (informatikai vagy műszaki) végzettség,
  • tesztelői keretrendszerek ismerete,
  • automatizált tesztek tervezésében és végrehajtásában szerzett legalább 6 hónapos gyakorlat,
  • Microsoft operációs rendszerek alapos ismerete,
  • jó kommunikációs képesség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • hibakövető szoftverek ismerete,
  • rádiós/telekommunikációs/hálózati alapismeretek,
  • programozói ismeretek (pl.: C, C++, C#),
  • angol B2 nyelvvizsga.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű, napi 8 órás munkavégzés,
  • biztos munkahelyi háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • változatos munkakörülmények,
  • béren kívüli juttatás,
  • mobiltelefon,
  • folyamatos képzés,
  • jogosultság a MH által fenntartott egészségügyi létesítmények igénybe vételére,
  • jogosultság a MH által fenntartott kulturális és rekreációs központok igénybe vételére.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Adatkezelésre vonatkozó szabályzat megtekinthető a HM EI Zrt honlapján.