Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

Információbiztonsági projekt támogató

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • IT projektek IT biztonsági támogatása agilis és vízesés módszertan szerint.
  • IT biztonsági kontrollok kialakításának koordinálása.
  • Együttműködés biztosítása IT fejlesztési-, üzemeltetési területek és az IT biztonság között.
  • Kockázat arányos szakmai döntések meghozatala önállóan, az ehhez szükséges információk birtokában, bankunk belső szabályzatainak betartása mellett.
  • Aktív részvétel vezetői döntés előkészítésekben.

Elvárások

  • Vonatkozó jogszabályi és felügyeleti környezet ismerete.
  • Biztonságos fejlesztési szabványok ismerete.
  • IT biztonsági szabványok ismerete.
  • IT biztonság/információbiztonság terén szerzett tapasztalat projekt és/vagy audit tapasztalat.
  • Képesség rendszerek biztonsági érettségi szintjének meghatározására.
  • Magas fokú szakmai integritás.
  • Angol nyelv aktív használata (szóban & írásban).
  • 2 év releváns szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Releváns, szállító független szakmai tanúsítások (ISO 27001 LA, CEH, CISA, CISM, CISSP)
  • IT kockázatelemzés, illetve kockázatkezelés területén szerzett tapasztalat.
  • Tanácsadói tapasztalat/háttér.
  • Felügyeleti szerveknél szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok,
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag,
  • Rendszeres képzések, szakmai oktatások
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő
  • Bank biztonság
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.