Ügyfelünk az egyik piacvezető bank, amely egy nemzetközi bankcsoport magyarországi leányvállalata, és akinek felkérésére keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

információbiztonsági kockázatmenedzser

AMENNYIBEN

  • szakirányú felsőfokú képzettséged van
  • legalább 2 éves tapasztalat rendelkezel IT security, It audit, It governance, IT risk vagy információbiztonság területen
  • ismered a biztonsági és kockázatmenedzsment szabványokat és gyakorlatokat: (OWASP, ISO 27001, COBIT, biztonságos fejlesztés, jogosultságkezelés és hozzáférés-vezérlés stb.)
  • van gyakorlati ismereted valamely információbiztonsági területen (pl. biztonsági incidenskezelés, etikus hackelés, biztonságos architektúra tervezés, malware védelem, sérülékenység-elemzés stb.)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban

ESETLEG VAN

  • biztonsági minősítésed (pl. CRISC, CISM, CISSP, CISA, CEH, OSCP, PCI-DSS, CSX)
  • biztonsági projektekben végzett szakmai projektvezetés vagy minőségbiztosítási tapasztalatod
  • ismered a pénzügyi folyamatokat és szabályozásokat
  • van tapasztalatod információbiztonsági megoldásokban, architektúrák tervezésében

    akkor várjuk jelentkezésedet!

FELADATAID LESZNEK TÖBBEK KÖZÖTT:

  • az információbiztonsággal kapcsolatos környezetben üzleti igények, üzemeltetési és fejlesztési igények elemzése, a kontroll követelményekkel való összehangolásának támogatása
  • információbiztonsági megoldások elemzése és tervezése
  • információbiztonsági projekt és fejlesztési tervek összeállítása
  • fejlesztések biztonsági követelményeinek meghatározása, alternatívák kockázatelemzése
  • biztonsági projektek és akciótervek gyakorlati végrehajtásának szakmai vezetése, koordinálása
  • információbiztonsági kontrollokkal kapcsolatos problémakezelés
  • információbiztonsági sérülékenységek felderítése és ellenintézkedések kidolgozása
  • biztonsági megoldásokkal, kontrollokkal kapcsolatos jelentések készítése,
  • audit adatszolgáltatás támogatása és koordinálása
  • a területhez tartozó szerződéses partnerekkel történő kapcsolattartás
  • a szervezeten belüli információbiztonsági normák minőségbiztosítása
  • az információbiztonsággal kapcsolatos tudatosság építésében való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest