Web Biztonság Informatika Kft.

További információk cégünkről: wbinformatika.hu

Dinamikusan fejlődő magyar vállalat informatikabiztonsági tapasztalattal rendelkező

Információbiztonsági & Informatikabiztonság szakértőjét

budpesti irodájába vagy távmunkára.

Szeretnél otthonról dolgozni vagy inkább az irodai környeztet kedveled? Esetleg mindkettő esetében ugyanolyan olyan aktív és lelkes tudsz lenni? Nézd meg, hogy találkoznak-e az elképzeléseink és ha igen, írd meg, hogy hol találod fel jobban magad!

Feladataid:

  • Személyes és telefonos kapcsolattartás meglévő és új ügyfeleinkkel
  • Információbiztonsági és GDPR auditok, felmérések végzése ügyfeleinknél
  • Információbiztonsági, adatkezelési szabályzatok elkészítése
  • Informatikabiztonsági oktatás, tanácsadás

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 4 éves hasonló területen szerzett tapasztalt vagy
  • CISA / CISM / CISSP végzettség vagy
  • NKE-s Elektronikus információbiztonsági vezető végzettség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság
  • Személygépkocsi használat

Előnyt jelent:

  • ISO27001 végzettség
  • Nagyfokú precizitás
  • Számlaképesség

Amit neked nyújtunk:

  • Jó szakmai fejlődési lehetőség
  • Mentorprogram
  • Korlátlan telefonhasználat
  • Versenyképes fizetés
  • Home office, távmunka lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Információbiztonság
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Home office lehetőség
  • Részmunkaidő

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.