Információbiztonsági gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 550 /óra bér

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XI.

Elvárt technológiák
MS OFFICE
Módszertanok és szoftverek
Excel
MS OFFICE
Excel
Az Antenna Hungária meghatározó szereplője a hazai telekommunikációs szektornak. Fő tevékenységi területe az országos földfelszíni televízió és rádió műsorszórás, illetve rádióműsor-szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és szétosztás.

Főbb feladatok, munkák

  • Információbiztonsági auditok előkészítése (dokumentumok összegyűjtése, ellenőrzése, időpont-egyeztetés)
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás
  • Részvétel a belső egyeztetéseken, megbeszélések dokumentálása (emlékeztetők készítése)
  • Részvétel az információbiztonsági auditokon

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony műszaki területen (műszaki menedzseri, minőségügyi vagy informatikai szakirányon)
  • Magabiztos MS Office ismeretek, főként Excel
  • Informatikai és információbiztonsági alapismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig heti minimum 16-20 óra vállalása
  • Rugalmas beosztásban végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1550 Ft/óra
  • Hosszú távú gyakornoki munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • Fiatal, dinamikus, magasan képzett csapat
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Igényes, kényelmes irodai környezet
  • Közös programok, sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.