Az OTP Bank Nyrt.

Információbiztonsági audit- és szabályozási tanácsadó

munkatársat keres

Feladatok

  • Információbiztonsági külső auditok (felügyeleti szervek, külső hatóságok, kártyatársaságok stb.) és belső ellenőrzések támogatása, státuszjelentések készítése, az intézkedési tervek nyomon követése
  • Információbiztonsági szabályozó dokumentumok készítése, véleményezések, jogszabályi változások lekövetése
  • Információbiztonsági kockázatelemzési feladatok ellátása
  • Termékleírások, szerződések, előterjesztések, bizottsági anyagok információvédelmi szempontú véleményezése, állásfoglalások kiadása
  • Részvétel a Bank biztonságtudatossági tevékenységének irányításában
  • Részvétel a Bank információbiztonsági csoportirányítási feladataiban: kapcsolattartás a hazai és a külföldi leányvállalatokkal, irányelvek meghatározása, akvizíciók támogatása

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 3 éves, információbiztonság területén szerzett releváns tapasztalat, információbiztonsági szabványok, fontosabb ajánlások ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Kockázatkezelési és elemzési készség
  • Strukturált gondolkodás, problémamegoldó készség
  • Szóbeli és írásbeli kommunikációs és dokumentációs képességek, jártasság szabályzatok, eljárásrendek készítésében és kommunikálásában
  • Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre
  • Együttműködési képesség
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Pénzügyi szektorban és/vagy csoportszintű működésben, multinacionális nagyvállalatnál szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi minősítés (CISA, CISM, CISSP stb.), egyéb releváns tanfolyamok és vizsgák

Amit kínálunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Dolgozhatsz projekteken, melyek kapcsán széleskörű ismereteket szerezhetsz
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.