Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Quadrant CMS Hungary Kft egy belga anyavállalatú, műanyag fröccsöntéssel foglalkozó vállalat. Cégünk autóipari és elektronikai vállalatok számára gyárt alkatrészeket.

Üzemünkbe

Indirekt beszerző (Junior)

munkatársat keresünk

feladatok:

  • A telephely műszaki-, karbantartási-, segéd- és egyéb nem termelési anyagainak beszerzése a felmerülő igények alapján,
  • Beszerzéssel kapcsolatos teljes körű adminisztráció, kapcsolattartás, rendelések nyomonkövetése,
  • Beszerzési rendszer kezelése, karbantartása (vevő, cikkszám, árlista létrehozása és frissítése, stb.)
  • Részvétel az MRO / NPR (nem termelési anyagok) folyamatainak kialakításában és üzemeltetésében,
  • Megtakarítási lehetőségek feltérképezése és kitűzött célok elérése,
  • Beszállítók felkutatása, ajánlatok bekérése,
  • Elemzések, riportok készítése

elvárások:

  • Kiváló tárgyaló- és kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Műszaki beállítottság, műszaki ismeret

előny:

  • Beszerzői tapasztalat,
  • Indirekt beszerzésben szerzett tapasztalat,
  • Gazdasági végzettség.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós, 2310 Leshegy utca 30.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Indirekt beszerző (Junior)
  • Rövid pozíció név: Indirekt beszerző
  • Hirdető cég: Quadrant CMS Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Szigetszentmiklós
  • Feladatok: A telephely műszaki-, karbantartási-, segéd- és egyéb nem termelési anyagainak beszerzése a felmerülő igények alapján, Beszerzéssel kapcsolatos teljes körű adminisztráció, kapcsolattartás, rendelések nyomonkövetése, Beszerzési rendszer kezelése, karbantartása (vevő, cikkszám, árlista létrehozása és frissítése, stb.) Részvétel az MRO / NPR (nem termelési anyagok) folyamatainak kialakításában és üzemeltetésében, Megtakarítási lehetőségek feltérképezése és kitűzött célok elérése, Beszállítók felkutatása, ajánlatok bekérése, Elemzések, riportok készítése
  • Elvárások: Kiváló tárgyaló- és kommunikációs készség Precíz munkavégzés Aktív angol nyelvtudás, Műszaki beállítottság, műszaki ismeret
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-01
Állás, munka még: Quadrant CMS Hungary Kft.>