Incidens manager

munkatársat keresünk.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • ITIL módszertan alapon incidensek kezelése.
  • Biztosítja az incidens nyilvántartását
  • Incidens menedzsment folyamat felülvizsgálata, javaslattétel a hatékonyság javítására
  • Együttműködés a társterületekkel és a támogató csapatokkal
  • Incidensek fennállása esetén a normál működés visszaállítása, incidensek megoldása,
  • Incidens jegy rögzítése, dokumentáció, feladatok kiosztása, eszkaláció, jegy lezárása
  • Kiemelt incidensek kezelése, szakértő kollégák munkájának koordinálása, kommunikáció a felhasználókkal és szakmai csoportokkal
  • az incidensek üzleti tevékenységre gyakorolt káros hatásának minimalizálása,
  • SLA-k, KPI-ok megfelelő szinten tartása,
  • Kapcsolódó területekkel való folyamatos kapcsolattartás/információáramlás koordinálása.
  • Jelentések (belső és külső) és statisztikák készítése
  • Közreműködik a tudásbázis építésében
  • Probléma jegyek koordinálása management szinten, RCA-k elkészítése és nyomon követése

Téged keresünk, ha:

  • ITIL módszertan ismerete,
  • kritikus és normál incidensek kezelésében, koordinációjában szerzett szakmai tapasztalat,
  • multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs- és tárgyalási készség,
  • önálló munkavégzés, döntésképes személyiség,
  • jó angol nyelvtudás.

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való budapesti munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Marketing, Média, PR
  • Host, Hostess
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Sessler Anita – Toborzási koordinátor

06 1 / 270-7600