Az ATRC Aurigon Toxikológiai Kutatóközpont Kft. egy független kutatóintézet Dunakeszi székhellyel. Biotechnikai, gyógyszipari, élelmiszeripari ágazatbeli ügyfeleinket toxikológia, farmakológia és bioanalitika területén segítjük széleskőrű kutatási szolgáltatásainkkal.

Csapatunk további erősítésére keresünk mielőbbi kezdéssel:

In vivo laboratóriumi technikus

FELADATOK:

  • Farmakologiai és toxikológiai in vivo kísérletekben való részvétel GLP in vivo környezetben,
  • Vizsgálatokhoz kapcsolódó napi tevékenység önálló elvégzése a vizsgálatvezető útmutatása alapján,
  • Kezelési és mintavételi technikák elsajátítása, rutinszerű alkalmazása GLP környezetben,
  • Vizsgálati dokumentáció készítése, vezetése, összerendezése, archiválásra előkészítése,
  • Kísérleti munka során keletkezett adatok elektronikus feldolgozása (adatbevitel és -rendezés),
  • In vivo laborok rendjének fenntartása.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú egészségügyi, technikusi vagy állategészségügyi végzettség;
  • Precíz, megbízható önálló munkavégzés;
  • Jó csapatjátékos;
  • Microsoft office önálló használata (word, excel);
  • Egyenlőtlen, rugalmas munkarend vállalása;
  • Meglévő FELASA bizonyítvány (vagy ezzel egyenértékű állatkísérletes igazolás),
  • Korábbi GLP környezetben szerzett tapasztalat előny,
  • Alapszintű angol nyelvtudás.

AMIT NYÚJTUNK:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt;
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit;
  • Kísérletek háttérmunkájában való tapasztalatszerzést egy nagy múltú preklinikai laboratóriumban;
  • Tapasztalt, magasan képzett munkatársakkal való közös munkát;
  • Versenyképes fizetést;
  • Szakmai fejlődés lehetőségét.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Laboráns
  • Gyártás, Termelés
  • Laboros

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével.