A Zoetis piacvezető állategészségügyi vállalat, amely elkötelezett ügyfelei és vállalkozásaik támogatása mellett. Az állategészségügyi területen szerzett több mint 60 éves tapasztalatára támaszkodva, a Zoetis állatgyógyászati vakcinák és készítmények felfedezésével, fejlesztésével, előállításával és forgalomba hozatalával foglalkozik, amelyek körét kiegészítik a diagnosztikai termékek, genetikai tesztek, keltetői technológiában alkalmazott gépek és a széles körű szolgáltatások. A Zoetis állatorvosok, állattenyésztők, valamint haszonállatokkal és kedvtelésből tartott állatokkal foglalkozó személyek számára értékesíti termékeit több mint 100 országban. 2016-ban, a vállalat - a mintegy 9 000 főnyi munkavállaló tevékenységének köszönhetően - 4,9 milliárd dolláros éves bevételt ért el. További információkért, kérjük, látogasson el a www.zoetis.com honlapra.

A Zoetis Hungary jelenleg az alábbi pozícióra keres jelentkezőket:

In-Ovo vakcinázó (tojásba oltó) gépek karbantartását végző specialista

A BEOSZTÁS ELSŐDLEGES CÉLJA:

    A beosztást betöltő személy elsődleges feladata a keltetőkben alkalmazott In-ovo vakcinázó gépek karbantartása és az eljáráshoz kapcsolódó tevékenységek végzése, melynek főbb elemei a keltetői személyzet képzése, a raktárkészlet kezelése, folyamatellenőrzés és riportok készítése.

FŐBB MUNKAKÖRI FELADATOK:

  • Megelőző karbantartási munkák elvégzése valamennyi In-ovo vakcinázó berendezésen;
  • Sürgősségi javítások igény szerinti elvégzése;
  • Rendszeres folyamat-ellenőrzés és a hozzá kapcsolódó riportok elkészítése;
  • Keltetői személyzettel való kapcsolattartás;
  • Keltetői személyzet (a vakcinázó gép operátorainak) képzése (Zoetis operátor-oktatási program irányítása);
  • Valamennyi biztonsági/óvintézkedési eljárás betartatása;
  • Egyéb kijelölt feladatok elvégzése

FŐBB KÖVETELMÉNYEK:

  • Elektromosság/gépészet területén szerzett szakirányú végzettség;
  • Elektromos hálózatok tervrajzának, valamint az elektromos alkatrészek ismerete;
  • Szállítószalagok, pneumatika, villamosmotorok és relék működésének ismerete;
  • A vállalati szervezeten belüli és kívüli, különböző vezetői szintekkel történő kapcsolattartásra való képesség;
  • 1-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Jó szervezőkészség;
  • Önfejlesztési képesség és kezdeményezőkészség, jó tervezési, feladat rangsorolási, és hatékony végrehajtásra való képesség;
  • Erős kritikai gondolkodásra, problémamegoldásra való képesség, helyes ítélőképesség;
  • Hatékony kommunikációs készség;
  • Alapvető számítógépes ismeretek, Word/Excel/ és Outlook használata;
  • Középfokú angol nyelvtudás; további hasonló nyelvek ismerete előnyt jelent (francia, spanyol);
  • Járművezetői engedély

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Szolgálati autó
  • Telefon
  • Számítógép (laptop)
  • Innovatív állatgyógyászati vállalati környezet
  • Önálló munkavégzés
  • Továbbképzések
  • Az In-ovo vakcinázó gép karbantartásához szükséges tréning (Franciaország)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1123 Alkotás utca 53.

Amennyiben megfelel a fent ismertetett követelményeknek, kérjük, küldje el angol nyelvű jelentkezését.

A jelen munkaerő-keresési folyamatban kizárólag a kiválasztott jelölteket kérjük fel a további részvételre.