A Morgan Advanced Materials Ltd egy több mint 150 éves múltra visszatekintő, a londoni tőzsdén jegyzett technológiai cég, amely az ipar és közlekedés különböző területein (járműipar, energia előállítás, fémelőállítás, stb.) használt technológiai anyagok (műszén, grafit, kerámiák) és azokból készült termékek (szénkefék, áramszedők, áramátviteli rendszerek, stb.) gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. Dinamikusan fejlődő magyarországi cégünk sikeres csapatába keresünk kollégát X. kerületi munkahelyre.

Impregnáló munkatárs

Feladataid lesznek:

    • Műszén blokkok impregnálása műgyantákkal technológiai és műveleti utasítások alapján
    • Szénkefék és kefetartók felületkezelése (galvanizálás)
    • A termelési tervben meghatározott termékek legyártatása az előírt mennyiségben, minőségben az előírt határidőre
    • Környezetvédelmi valamint munka- és tűzvédelmi előírások betartása

Elvárásaink:

    • 8 osztályos általános iskolai végzettség
    • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

    • Néhány éves vegyipari szakmai tapasztalat
    • Vegyipai szakmunkás/techikusi végzettség
    • Nyomástartóedény gépész végzettség
    • Emelőgép-kezelői végzettség
    • Robbanásbiztos berendezés kezelője/karbantartója végzettség
    • MS Office alkalmazások ismerete

Akkor vagyunk számodra jó választás,

    • ha hosszú távon gondolkozol, és fontos számodra egy biztos, bejelentett munkahely, ahol megbecsülnek Téged,
    • ha biztonságos és igényes munkakörülmények között szeretnél dolgozni, ahol zuhanyzós öltözőt és egyéni védőfelszerelést biztosítanak számodra,
    • ha versenyképes fizetésre és kafetéria juttatásra vágysz, már a próbaidőd alatt is!
    • ha szívesen vennél részt érdekes csapatépítőkön, szakmai vagy nyelvi képzéseken,
    • Örs vezér tértől 15 perc alatt, Rákos vasútállomástól 5 perc alatt elérhetsz minket a 168E busszal.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Csillagvirág utca 7.

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.