Telemarketing International Kft. (TELEMARKETING INTERNATIONAL KFT)
  • A Mediashop GmbH innovatív termékek fejlesztésével, és több csatornás értékesítési rendszerben történő értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Elért sikereinknek és az ezekkel összefüggő fejlődésnek köszönhetően, csapatunk erősítésére győri központunkba munkatárs jelentkezését várjuk.

  • Csatlakozzon hozzánk

    Import/Export manager

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Feladatok új termékek bevezetéséhez kapcsolódóan
      • Árurendelés lehívással külföldi és belföldi szállítóktól
      • Konténerek rendelése; koordinációja, vámügyintézése
      • Kapcsolattartás a külső raktárakkal, betárolási, kitárolási megbízások ügyintézése
      • Áruigény előrejelzés- forecast
      • Havi készlet összeállítása és továbbítása a könyvelésnek
      • Kapcsolattartás Key Account Managerekkel
      • Beérkező nagyker rendelések kezelése, ügyintézése
      • Fuvarszervezés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
      • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
      • jó logikai készség
      • ügyfél központú szemléletmód, értékesítés orientáltság
      • megbízhatóság, rugalmasság, stressz tűrés
      • csapatmunkára való képesség, felelősségtudat
      • kezdeményezőkészség, szervezőkészség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • vállalatirányítási rendszer ismerete előny

    Amit kínálunk:

      • Érdekes és változatos feladatkör
      • Egy fiatal dinamikus csapat tagja lehet
      • Rugalmas munkaidő
      • Fix fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Külkereskedelmi bonyolító
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül mindegyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    9028 Győr, Fehérvári út

    Ha Ön úgy érzi, hogy a fenti elvárásoknak megfelel, kérem, küldje el magyar, és angol vagy német nyelvű jelentkezését bérigénnyel együtt.