Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Import divízió vezető

Feladatok:

  • Külföldi partnerekkel kapcsolattartás
  • Bejövő és kimenő rendelések kezelése
  • Listák készítése Excelben
  • Képviselő kollégákkal folyamatos kapcsolattartás
  • Új termék piacon történő bevezetéséhez értékesítési terv készítése
  • Kiállítások szervezése, lebonyolítása

Elvárások:

  • Tárgyalásszintű angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Kreativitás
  • Microsoft Excel magas fokú használata

Amit Kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Külföldi kiállításokon való részvétel
  • Céges telefon használat
  • Lendületes, fiatalos csapatban való munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Kaposvár, 7400 Raktár utca 2.

Amennyiben szívesen dolgoznál dinamikus csapatunkban fényképes önéletrajzodat várjuk a „Jelentkezem” gombon keresztül.