Megbízónk élelmiszer, háztartási-, kozmetikai-, papír- és vegyi áru termékek értékesítésével, valamint bel- és külföldi nagy- és e-kereskedelmével foglalkozó, folyamatosan eredményes cégcsoport számára keresünk

IMPORT BESZERZÉSI VEZETŐT

(nagykereskedelem/Szeged)

    Feladatai: Import beszerzési stratégia meghatározása. Beszerzési tevékenység külföldi gyártó cégektől: Napi szintű készletfigyeléssel az árualap biztosítása havi akciós újsághoz, C+C áruházba, e-kereskedelem számára, valamint a magyar és nemzetközi kiskereskedelmi láncoknak. Beszállítói megállapodások (marketing hozzájárulás), piacfigyelés (szortiment, árak), a beszerzési árak (normál, akciós) nyilvántartása, a szavatossági idők nyomon követése, együttműködés a belföldi beszerzéssel, az értékesítéssel és a társosztályokkal.

    Ideális pályázónk legalább középfokú végzettségű, nagykereskedelmi cégnél legalább 3 év import beszerzési tapasztalatot szerzett, lojális, hosszú távú gondolkodású szakember, aki angolul és előnyös esetben olaszul, németül, vagy oroszul is beszél.

    Jó közösség, segítőkész csapat, kellemes, korszerű, kulturált munkakörülmények, nyílt, őszinte légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szeged

Fényképes magyar nyelvű pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – bizonyítvány- (és referencia) másolattal, termék- és piacismeret megjelöléssel a 28319. pályázati számra hivatkozva várjuk.

PSP Siklóssy és Partner Kft.

1051 Budapest, József nádor tér 8., I./2. Tel.: 266-5235
Anglia . Ausztria . Belgium . Franciaország . Hollandia . Lengyelország . Luxemburg . Magyarország . Németország . Románia . Skandinávia . Spanyolország . Svájc . Ukrajna