Csatlakozz hozzánk

Import asszisztens/kínai beszerző

pozícióba!

Megbízható, tapasztalattal rendelkező import asszisztens/kínai beszerző munkatársat keres az ország egyik vezető szaniter importőre.
Hosszútávra, teljes munkaidőben, azonnali munkakezdéssel!
Dolgozz egy olyan közel 30 éves múlttal rendelkező piacvezető magyar vállalatnál, ahol még egy COVID világjárvány idején is megmarad a munkahelyed!

Feladatok:

  • Társaság import folyamatainak teljes körű ügyintézésében való részvétel
  • Gyártó cégekkel való folyamatos kapcsolattartás, új gyártók, új termékek megkeresése, mintatermékek bekérése
  • Import rendelések teljes dokumentációjának elkészítésében való részvétel
  • Akciók, rendelések, konténer beérkezések, árukészlet, termékreklamációk, alkatrészigények egyeztetése a külföldi beszállítókkal
  • Beérkezett áruk ellerzésében valórészvétel
  • Árukészlet napi szintű ellerzése, készlethiány kezelés
  • Termékreklamációk továbbítása a gyártók felé, teljes ügyintézés, nyomon követése
  • Új termékek áruházi listázásában teljes körű részvétel
  • Cég weboldalának napi szintű ellerzése, közreműködés a frissítésben

Amit elvárunk:

  • 5-8 év igazolt szakmai tapasztalat kínai beszerzésben
  • Kiváló angol kommunikáció írásban és szóban egyaránt
  • Jó műszaki érzék
  • Önálló munkavégzés, és jó csapatmunka
  • Problémamegoldó, kreatív gondolkodás

Előnyként részesítünk:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kínai nyelvtudás

Egyéb információ az állásról:

  • Munkakezdés: azonnal

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, bejelentett munkahely egy stabil pénzügyi háttérrel rendelkező magyar cégnél
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges mobiltelefon a munkavégzéshez
  • Fix munkaidő (8:00-16:30-ig), szabad hétvégékkel
  • Összetartó és egymást segítő munkatársak
  • Változatos munkahelyi kihívások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1225 Budapest

Kérem, a "Jelentkezem" gombra kattintva  küldje el fényképes önéletrajzát nettó bérigény megjelölésével.