Magyarország egyik meghatározó új- és használt mezőgazdasági gépek értékesítésével foglalkozó vállalkozása keres munkatársat, kaposvári munkavégzéssel import asszisztens pozícióba.

Amennyiben hosszú távon szeretnél elhelyezkedni, szereted a kihívásokat, szeretnél kemény munkával kiemelkedő fizetést elérni, akkor az alábbi lehetőség RÁD vár:

IMPORT ASSZISZTENS

MUNKAKÖRI FELADATOK:

  • Gépek, eszközök beszerzési folyamatainak lebonyolításának, koordinálásának, nyomon követésének elvégzésében való segédkezés
  • Szállítások megszervezésében, koordinálásában való segédkezés
  • Import koordinátor munkájának támogatása
  • Beszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Riportok készítése az üzletágvezető és ügyvezetés részére

MUNKAKÖRI ELVÁRÁSOK:

  • Erős adminisztratív, operatív készség
  • Pontosság és precizitás,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Lelkiismeretes, önálló munkavégzés

ELŐNYÖK:

  • Angol és/vagy Német nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

SZEMÉLYISÉGJEGYEK:

  • Kedves, megnyerő személyiség
  • Ügyfélközpontú munkaszemlélet
  • Elkötelezettség a cég irányába, hosszú távú munkavégzési igény
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség, monotonitástűrés, kitartás
  • Csapatjátékos

JUTTATÁSOK:

  • Alapbér + teljesítményarányos juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes, innovatív csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Állandó fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Angol, (német) nyelv napi szintű használata

Információk a kiválasztási folyamatról:

    Munkavégzés helye: Kaposvár
    A munkába lépés időpontja megfelelő munkatárs jelentkezése esetén akár azonnal is lehetséges. A kiválasztási folyamat a beérkező önéletrajzok érkezési sorrendjében történik.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kaposvár, 7400 Dombóvári út 18..

Kérjük fényképes, magyar nyelven írt szakmai önéletrajzát és kísérő levelét a bérigény megjelölésével juttassa el.

A tárgy mezőben kérjük jelölje meg a fenti pozíció megnevezését és a munkavégzés helyét.