IKEA Food éttermi munkatárs

(hidegkonyhai tálaló, pultos-eladó, kávézó–eladó, pénztáros)
Budapest
Pozíció jellege: , teljes munkaidő

Téged keresünk ha:

  • szenvedélyed a vendéglátás,
  • udvariasan és segítőkészen szolgálod ki a vásárlókat,
  • fontos számodra a pontos és a gyors munkavégzés,
  • fizikai erőnléted jó,
  • igazi csapatjátékos vagy,
  • rendelkezel szakmai tapasztalattal. Szakmai tapasztalat hiányában is szeretettel várunk!
  • középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • alapfokú angol nyelvtudásod előnyt jelent,

Feladataid:

  • értékesíted az IKEA Bisztróban és a Svéd Finomságok Boltjában vagy az Étteremben vagy az újonnan nyíló Kávézónkban a termékeket, amelyeket
  • előkészítesz és feltöltesz, hogy a vásárlók számára elérhetők legyenek,
  • a munkaterületet tisztán tartod,
  • pénztári feladatokat is ellátsz.

Dolgozz velünk, mert:

  • hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, ahol mindig jó kedvvel végezheted a
  • munkádat, és a munkakörnyezet is egyedi,
  • versenyképes, kiszámítható és bejelentett jövedelmet kínálunk számodra,
  • a munkábajárással kapcsolatos költségeidet kormányrendelet szerint megtérítjük,
  • étkezési támogatást és egyéb béren kívüli juttatásokat nyújtunk (pl. Cafetéria
  • rendszer, 5 év munkaviszony után 5 nap extra szabadság, stb.),
  • rugalmas munkaidőbeosztást nyújtunk,
  • széles körű karrier lehetőséget biztosítunk.

  • Jelentkezési határidő: 2019.02.24.
  • Hivatkozási szám: 338049 BR

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1148 Örs Vezér tere 22.