IFRS gyakornok

Főbb feladatok

  • rendszeres anyavállalati riportok előállításában közreműködés
  • részvétel az éves beszámoló összeállításában
  • projektekben való aktív részvétel, ahol lehetőség nyílik fejlesztési, tesztelési feladatok elvégzésére
  • a terület kollégáinak támogatása a napi szintű feladatokban

Munkakör betöltésének feltételei

  • folyamatban lévő gazdasági, pénzügyi, számviteli felsőfokú tanulmányok
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • pontosság, precizitás, igényesség
  • Amit kínálunk:
  • piacképes tapasztalat megszerzésének lehetősége
  • szakdolgozat elkészítésében szakmai támogatás nyújtása
  • részmunkaidős munkavégzés, rugalmas munkaidő beosztással
  • hosszú távú karrierlehetőség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • számviteli/pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • IFRS ismerete
  • MS Excel felhasználószintű ismerete
  • adatbányász témakörben ismeretek/érdeklődés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.