Az 1994-ben alakult Robinson Tours Kft., mint az egyik piacvezető utazási iroda, egyaránt dolgozik kiutaztatás és beutaztatás területén. Kiutaztatási területén Bulgária értékesítésében piacvezető, törökországi utak értékesítésében is jelentős szerepet tölt be, továbbá saját szervezésben utaztat Egyiptomba, Montenegróba, Albániába és Oroszországba. Beutaztatás területén Kelet-Európa országaiból utaztat Magyarországra.

Idegenvezető

A Robinson Tours keresi azokat a Kollégákat a nyári időszakra május/június – augusztus/október, akik a különböző nyaralóhelyeken vendégeinkkel tartják a kapcsolatot és a mindennapi feladatokat ellátják az alábbiak szerint.:

Feladatok:

  • vendégek fogadása, szálláshelyre kísérés, transzferálás
  • teljeskörű tájékoztatás az adott területről, fakultatív programokról
  • fakultatív programokon való részvétel
  • kapcsolattartás a külföldi partnerekkel, szálláshelyekkel
  • adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • egy idegen nyelv középfokú ismerete ( szóban, írásban ) – elsősorban angol vagy a helyi nyelv
  • terhelhetőség, alkalmazkodóképesség
  • csapatban való együttműködés
  • váratlan helyzetek gyakorlatias megoldása
  • kedvesség, nyitottság, jó kommunikációs készség
  • betöltött minimum 18.életév

Előny:

  • plusz nyelv/nyelvek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
  • idegenforgalmi végzettség
  • munkatapasztalat hasonló munkakörökben

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Idegenvezető
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Albánia, Bulgária, Törökország

Jelentkezni lehet MAGYAR nyelvű, FÉNYKÉPES önéletrajzzal a „Jelentkezem” gombon keresztül.

A levél tárgyában kérjük feltüntetni: "Idegenvezető "