A Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. 1826. évi alapítása óta mára a világ legnagyobb porcelánmanufaktúrájává vált a mintegy 700 fő alkalmazottjával, és több mint 60 országra kiterjedő exportpiacával. A Herendi Porcelán, mint hungarikum, vitathatatlan példáját mutatja a „Tradíció és Innováció” szervezeten belüli dinamikus megvalósításának. Légy részese te is! Jelentkezz az alábbi pozícióra:

IDEGENVEZETŐ, IDEGENFORGALMI ÜGYINTÉZŐ

Főbb feladataid lesznek:

  • Tárlatvezetés magyar, angol és/vagy német nyelven
  • A herendi porcelán, és a Manufaktúra bemutatása
  • Foglalások felvétele, rögzítése
  • Egyéb adminisztrációs és kisegítő feladatok

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Társalgási szinten és szívesen beszélsz angolul és/vagy németül
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Magabiztos vagy, és szereted, ha mindenki rád figyel

Az állás betöltésénél előnnyel indulsz:

  • Több nyelven is jól beszélsz
  • Szereztél már idegenvezetésben tapasztalatot

Amit kínálunk:

  • Szezonális foglalkoztatás (október 31-ig)
  • Étkezési juttatás
  • Munkába járási támogatás
  • Kiváló munkakörülmények
  • Rendezett munkaügyi kapcsolatok

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Idegenvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

8440 Herend

Jelentkezési határidő:

2019. 05. 24.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezésed fényképes önéletrajzzal és jövedelemigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldheted el.