A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplőjének
tagvállalata,

IBM Rendszeradminisztrátor

keres.

Feladataid lesznek:

  • IBM alkalmazás szerverek (WebSphere Application Server; Process Server; DB2 Adatbázis) üzemeltetése, alkalmazások karbantartása, telepítése, frissítése, hibaelhárítás
  • Ügyfelek által bejelentett hibák elhárítása
  • Belső fejlesztésű alkalmazások élesítése (release)
  • Monitorozó rendszer eseményeinek események figyelése, problémák kezelése

Kit keresünk?

    Egy energikus, tanulni vágyó, agilis, jó stresztűrő képességgel rendelkező, önálló kollégát keresünk, aki:
  • minimum 1 éves JAVA alapú web alkalmazás kiszolgálók üzemeltetési tapasztalatával (pl. IBM Websphere Process Server, IBM WebSphere Application Server);
  • angol kommunikációs szintű nyelvtudással (írásban és szóban egyaránt);
  • informatikai tartalmú dokumentumok (leírások, üzemeltetési utasítások) angol nyelvű megértésével;
  • felsőoktatásban szerzett szakképzettséggel vagy informatikai területen szerzett egyéb célirányos szakképesítéssel (pl szakirányú OKJ-s képzés vagy szakmai IBM képzés) rendelkezik.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • IBM AIX rendszer ismerete
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • IBM TDS/TDI ismeret
  • IBM Message Broker ismerete
  • BI rendszerek ismerete (pl Cognos)
  • gyártói minősítések, pénzintézeti és/vagy multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Szkript nyelvek alapismerete (Shell script)
  • IBM DB2 adatbázis kezelő
  • Windows kiszolgálók (pl Windows 2008/2012)

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • jól megközelíthető, központi helyen.
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk egészségbiztosítási csomagot és kafetériát tartalmaz.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Home office támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz bérigény megjelölésével.