CONTITECH RUBBER INDUSTRIAL KFT.

I.E. szakértő

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hét gyárral, egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel, egy logisztikai központtal, valamint egy mesterséges intelligencia fejlesztő központtal van jelen és a bérelt munkaerővel együtt közel nyolcezer munkavállalót foglalkoztat.

Szegeden a Conveying Solutions Product and Process Industrialization (PPI) osztály I.E. csoportja kapcsolatot tart az összes üzemmel, az ipari mérnöki munkamódszerek alkalmazása fontos tényező a termelés hatékonyságában

Feladatok:

AMI A FELADATOD LENNE

* A munkavégzési követelményrendszer meghatározása, fenntartása és fejlesztése
* A motivációs rendszer meghatározása, fenntartása és fejlesztése
* A gyártási adatok megbízhatóságának és integritásának ellenőrzése (TBP szoftver)
* REFA rendszer működtetése (normák és normautasítások)
* CIM adminisztráció

Elvárások:

AMIT ELVÁRUNK TŐLED

* Műszaki/gazdasági diplomád van (Bsc/Msc)
* Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
* Csapamunka, rugalmasság
* LEAN szemlélet
* Termelési területen szerzett tapasztalat előny!

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Üzemmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged