Hűtőházi operations- és projektvezető

Állás részletei

  • Cég neve

    PSP Siklóssy & Partner Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pest, Fejér, Bács-Kiskun megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Megbízónk magyar, több generációs, családi tulajdonú, 30 éve sikeres, tudatosan építkező, hosszútávra tervező, több lábon álló mezőgazdasági vállalatcsoport. A tulajdonosok folyamatosan fejlesztik vállalakozásukat, minden évben beruháznak és a legújabb technológiákat és módszereket igyekeznek meghonosítani minden egyes üzletágban.

Az 500 tonna saját meggyet és bodzát feldolgozó, a legmodernebb gépsorokkal működő hűtőházi üzemüket is folyamatosan fejlesztik, a többlet kapacitásai kihasználását tervezik. Az üzem vezetésére és további műszaki fejlesztésére keresünk számára

HŰTŐHÁZI OPERATIONS- ÉS PROJEKTVEZETŐT

Budapest déli vonzáskörzete

Kecskemét/Dunaújváros/Székesfehérvár
háromszögben

Feladatai:

  • az üzem teljes körű műszaki fejlesztése,
  • elnyert támogatási projektek végig vitele (pl. aktuálisan egy bejárható polcrendszer beépítése),
  • további uniós pályázatokon indulás előkészítése, javaslattétel a fejlesztések irányára,
  • fejlesztési projektek levezetése,
  • a szervezet további fejlesztése a cég növekedésével arányosan (QS vezető stb.),
  • Termelésirányítás, feldolgozás (500 tonna meggy egy szezonban, továbbá bodza feldolgozása), a tisztasági, HACCP és munkavédelmi előírások betartatása mellett,
  • 20 fő irányítása a gépsorok között (4-5 karbantartó és a szezonális munkások)
  • passzív értékesítési feladatok, bonyolítás, (meglévő vevőknek),
  • heti megbeszélések a felettesével, az ügyvezető tulajdonossal.

Ideális pályázónk élelmiszeripari termelés- vagy üzemvezetésben és mindenekelőtt műszaki fejlesztésben többéves gyakorlatot szerzett élelmiszeripari-, villamos- vagy gépészmérnök, akit érdekel az automatizálás, robotizálás és általában a modern gyártási technológiák meghonosítása a vállalatnál, megbízható, embereivel különböző szociális szinteken jól bánni tudó vezető. Jó angoltudás, kiegyensúlyozott személyiség, nagy szezonális munkabírás, szakmai kíváncsiság az újdonságokra, hosszútávon elköteleződés képessége elvárás.

Kölcsönös megfelelés esetén kifejezetten jó munkakörülmények,
kiemelkedő juttatási csomag, cégautó,
jó, stabil csapat várja.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Pályázatát, amelyet bizalmasan kezelünk, a 49333 pályázati számra hivatkozva várjuk.