Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj és nap mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed! Csatlakozz a Pick Szeged Zrt. csapatához.

Húskészítmény és Hűtőház Üzemvezető

A munkakör célja:

    A bajai gyáregységben a pácoló-, csontozó-, és hűtőházi üzemrészek működésének biztosítása, termelési tevékenységek megszervezése, szervezeti egységek munkájának összehangolása, operatív tevékenységek irányítása. A bajai üzemrészek működésének koordinálása, fejlesztése.

Feladataid lesznek:

  • A Pick Szeged Zrt. bajai üzemében a csontozó, a húskészítmény gyártás, csomágolás (sonka-, bacon- üzem) és hűtőház irányítása
  • Minőségi húskészítmények gyártásának irányítása és kifejlesztése
  • Gyártási tervek maradéktalan végrehajtása hatékony költséggazdálkodás mellett
  • Az üzemre vonatkozó minőségirányítási, higiéniai, munkavédelmi előírások betartása
  • Kapcsolattartás a középvezetőkkel, munkatársakkal, a szervezet más egységeivel
  • Irányítasod alá tartozó dolgozók motiválása, fejlesztése
  • Üzemi hatékonyság javítása

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

Téged keresünk, ha

  • Felsőfokú végzettséggel- élelmiszermérnöki végzettség előny
  • 3-5 éves vezetői tapasztalattal
  • Munkaszervezésben és projektvezetésben szerzett tapasztalattal
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny
  • Magas szintű koordinációs és kommunikációs készséggel, jó kapcsolatteremtő- és szervezőkészséggel
  • Megbízható, precíz és alapos végrehajtás
  • Kreatív, nyitott és dinamikus személyiség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Kiegyensúlyozott, magabiztos, határozott egyéniség
  • Közép szintű angol nyelvtudás előny (német nyelv ismerete előny)

    A Pick Szeged Zrt. a térség egyik legnagyobb húskészítmény-gyártó vállalata. Töretlen sikereink közel másfél évszázados tapasztalatunknak, a generációról generációra öröklődő szaktudásnak, valamint a hagyományok és a minőség iránti elkötelezettségünknek köszönhető. Márkáink – a PICK, a HERZ, a FAMÍLIA és a RINGA – saját termékszegmensükben a kiváló minőséget jelentik. A Pick Szeged Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 6600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Baja

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.