Partnercégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál partnereinek. Megbízásukból talpraesett, jól kommunikáló munkatársakat keresünk Hunting sales consultant munkakörbe.

Hunting sales consultant

Feladatok

  • Új potenciális Partnerek felkutatása (országos szinten), üzleti kapcsolatok bővítése (angol nyelven is)
  • Hideghívások indítása
  • A cég termékeinek értékesítése FMCG területen
  • Értékesíti stratégia betartásával az árbevétel növekedésére való törekvés
  • Intenzív piacbővítés
  • Időpontok és megbeszélések szervezése, egyeztetése
  • Heti megbeszélések levezetése
  • Éves és időszakos szerződések, megállapodások előkészítése
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Folyamatos riportálás a vezetőség irányába

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú iskolai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • FMCG területen, hasonló pozícióban szerzett releváns tapasztalat
  • 3 hónapos tréning vállalása, értékesítési folyamat, termékek ismeretének elsajátítása
  • Kiváló meggyőzési és kapcsolatteremtő készség
  • Szakmai igényesség, hitelesség,
  • Jó szervezőképesség
  • Igényes megjelenés, magabiztos fellépés
  • Önállóság, Kreativitás
  • Magas szintű számítógépes MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány megléte

Amit kínálunk:

  • Kiemelt alapfizetés + jutalék
  • 3 hónapos próbaidő lejárta után, cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Céges autó, telefon biztosítása
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Egy szakmai csapat, egy dinamikusan fejlődő cégben
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos értékesítési tréningek

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Érd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát vagy keresse fel kollégánkat: Kiss Mária a +36 30 991 4187 telefonszámon!