Humánügyviteli tesztelő – erős HR háttérrel

    Vállalati ügyviteli szoftverek fejlesztésével, illetve tanácsadással foglalkozó több, mint 300 fős, piacvezető cég számára keresünk kollégát humánügyviteli tesztelő pozícióba.

    Megbízónk átfogó, korszerű és egyedi megoldásai, emellett naprakész szakértői gárdája révén a maga területén meghatározó piaci szereplő Magyarországon. Büszkék rá, hogy magyar tulajdonú vállalkozásként sikerült mindezt elérniük, biztosítva, hogy értéknövelt megoldásaikkal partnereik gyorsabban és költséghatékonyabban érhessék el céljaikat. Ügyfeleik között találhatóak közép- és nagyvállalatok, központi közigazgatási szervek, önkormányzatok, valamint oktatási intézmények egyaránt.

    Jelenleg 7 fős tesztelő csapatukban olyan szakember fogja jól érezni magát, aki:

    - magabiztos HR (leginkább bérszámfejtő) ismeretekkel rendelkezik, esetleg foglalkozott már korábban rendszerek, alkalmazások tesztelésével, és izgalmas kihívást lát egy piacvezető HR támogató megoldás megismerésében041

Feladatok:

  • Az elkészítendő termékhez kötődő üzleti igények megértése, ezek mentén tesztesetek meghatározása
  • Humánügyviteli szoftver üzleti és folyamat alapú tesztelése
  • Termékdokumentáció elkészítésében, karbantartásában, aktualizálásában való részvétel
  • Teszteléshez előírt dokumentáció teljes körű, pontos és naprakész vezetése
  • Tesztelés során talált hibák pontos, egyértelmű rögzítése
  • Folyamatos egyeztetés a tesztelési vezetővel, az üzleti elemzővel és fejlesztővel
  • Programok működésével kapcsolatos javaslatok megfogalmazása
  • Tesztelési folyamat hatékonyságának javításával kapcsolatos javaslatok megfogalmazása
  • Terméktámogatás nyújtása a munkatársak és az ügyfelek által jelzett észrevételek mentén
  • Adatbázis-lekérdezések írása SQL-nyelv segítségével – erre természetesen megtanítanak

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat HR / ERP / egyéb IT rendszerek tesztelésében
  • Tesztelési folyamat ismerete
  • Adatbázisismeretek
  • SQL lekérdezések írásában szerzett tapasztalat
  • JIRA vagy más feladatkezelő ismerete
  • Felsőfokú végzettség

Amit a cég kínál:

  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség
  • A piac elismert szereplőitől való tanulási lehetőség
  • Emberi, korrekt hozzáállású vállalat, tiszta keretekkel, ahol elismerik a jó munkát
  • Munkavégzés agilis, magasan képzett csapat tagjaként, ahol kíváncsiak az egyéni javaslatokra
  • Törzsidős munkavégzés egy modern, kellemes irodaházban
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, piacvezető magyar vállalatnál
  • Alapbér mellett erős cafeteria-keret és bónusz

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület