• Cégünk egy dinamikusan fejlődő kisvállalkozás, melynek célja az, hogy ügyfeleinket minél professzionálisabb módon ismertesse meg az állattartás világával. Viszont, mi egy speciálisabb területre szakosodtunk, ez pedig a hüllőtartás. Szaküzletként mi az átlag feletti kiszolgálás mellet adjuk le a voksunkat!
  • Hüllő gondozó / bolti eladó

    Főbb feladatok, munkák:

      • Terráriumok, beérkező áruk mozgatása
      • Árufeltöltés
      • Állatok gondozása, terráriumok tisztán tartása
      • Az állatok és a hozzájuk tartozó felszerelések szakszerű értékesítése. Előny, ha van kereskedelmi tapasztalatod.
      • Postai csomagok összekészítése, rakodása, szállítása.
      • Üzlet tisztán tartása, mindennapi eladói feladatok ellátása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Érdeklődj az állatok iránt, mi szívesen megtanítjuk az alapos gondozásukat és életmódjukat.
      • Legyél precíz, önálló munkavégzésre képes es rendszerető.

      Legyen:

      • Középfokú végzettséged
      • Felhasználói szintű számítógépes ismereted
      • B kategóriás jogosítványod, minimum 1 eves vezetői tapasztalattal

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Állatokkal kapcsolatos személyes tapasztalat
      • Kifejezetten a hüllőkkel kapcsolatos ismeretek
      • Bolti eladói tapasztalat
      • Bármilyen értékesítői tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Fix fizetés
      • Tagja lehetsz egy fiatalos, lendületes csapatnak, ahol a kisállatok vannak a középpontban.
      • Sokat tanulhatsz a kisállatokról a munkád során

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1163 Budapest, Veres Péter út 15.

    Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével! Motivációs levél írása előny, de nem kötelező.