Hulladék begyűjtő

230 000 Ft nettó

Green Brothers Kft.

1103 Budapest, Kőér utca 2.

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Budapesti cég keres, részállásba/főállásba heti 3-5 napra napi 6-8 órában könnyű fizikai munkára munkatársat. A feladat, közterületi hulladékgyűjtők ürítése kistehergépjárművel. "B" jogosítvány, nagy vezetési rutin, és a főváros ismerete , térképolvasási rutin, továbbá jó fizikum szükséges. A műszak korán kezdődik, de ennek megfelelően korábban is végződik (nem 8-16ig rendszer). Stresszmentes munka hosszútávon, egyedüli munkavégzés.
Részállás is lehetséges. Adott esetben kocsival haza lehet járni. Kiegészítő munka lehetőségek.

Az álláshoz tartozó elvárások:

"B" jogosítvány, és nagy vezetési tapasztalat.

Amit kínálunk:

Rugalmasan kezelt munkaidő, ami azt jelenti hogy a feladat legyen meg. Ha ezt 5-13-ig csinálja valaki vagy 11-19-ig az gyakorlatilag mindegy. Egy mobilos rendszer segíti a munkát, telefont adunk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Havi nettó fizetési keret:

230.000 Ft

Önéletrajz.