HSE gyakornok - Újhartyán (WHC02309) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Újhartyán

Partnerünk a polimer alapú megoldások prémium-márkájaként nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén.

Feladatok:

    • Hulladéknyilvántartás vezetése
    • Adminisztrációs feladatok ellátása és dokumentációk rendezése
    • Tesztek kiértékelése
    • Adatbázisok frissítése, összeállítása és kezelése, nyilvátartások kezelése
    • Riportok készítése
    • Plakátolási feladatok ellátása

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • Megbízható, elkötelezett hozzáállás
    • Magabiztos angol nyelvtudás
    • Erős MS Office tudás
    • Heti min. 2 nap vállalása

Egyéb információ

Szerezz releváns szakami tapasztalatot!

Amit kínálunk

    • Br. 1500 Ft-os órabér
    • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkavégzés
    • Hosszútávú diákmunka
    • Fejlődési lehetőség, releváns tapasztalat szerzés
    • Ingyenes céges buszjárat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Újhartyán