Veolia Energia Magyarország Zrt.

HR vezető

pozícióba keres munkatársat.

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához? Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Veolia Energia Magyarország Zrt. csapatához, ahol szaktudásával a piac egyik vezető cégének immár 25 éves tapasztalatát gyarapíthatja tovább!

Leendő kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • a központi HR stratégia végrehajtása a hozzá tartozó munkáltatóknál,
  • folyamatos kapcsolattartás az erőművek (Pécs, Ajka, Szakoly, Dorog, stb.) vezetőivel, munkavállalóival,
  • szakszervezetekkel és üzemi tanácsokkal való kapcsolattartás, megállapodások előkészítése (6 szakszervezet, 3 üzemi tanács, 3 kollektív szerződés),
  • menedzsment támogatása munkaügyi kérdésekben,
  • tulajdonosi (corporate/CEE zone) projektekben való részvétel,
  • a hozzá tartozó területek HR riportjainak és KPI-ainak monitorozása, javaslattétel azok fejlesztésére,
  • részt vesz a hozzá tartozó terület létszám és utánpótlás tervezésében,
  • a menedzsmenttel közösen meghatározza a képzés-fejlesztési igényeket,
  • irányítja és részt vesz a toborzás-kiválasztási folyamatokban.

Nálunk a helye, ha:

  • szakirányú felsőfokú végzettséget szerzett,
  • hasonló területen, vagy ipari termelő cégnél szerzett minimum 5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik,
  • angol nyelvet használta eddigi munkájában,
  • talpraesett, terhelhető, vezető személyiségnek tartja magát,
  • munkajogot magabiztosan ismeri,
  • szívesen vállal intenzív belföldi utazást (pl: Pécs, Ajka, Szakoly, Dorog)
  • üzleti szemléletmóddal rendelkezik,
  • jó kapcsolatteremtő képességgel bír,
  • rendelkezik „B” kategóriás jogosítvánnyal.

Előnyt jelent villamos energia iparági tapasztalat!

Amit ajánlunk:

  • értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • versenyképes fizetést, prémiumot,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően).

Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében.

Teljes munkaidő, határozatlan idejű szerződés.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.