Üdvözlünk a Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. munkatársai nevében!
A gudensberg-i (Németország) székhelyű Rudolph Logistik Gruppe közel 5100 munkavállalót foglalkoztat a világ 8 országában, 40 telephelyen. Elsősorban az autógyárak, illetve autóipari beszállítók számára nyújt logisztikai és raktározási szolgáltatást. A Rudolph Logistik Gruppe 1993 óta van jelen Magyarországon Győrben, Oroszlányban, Tatabányán, Dunakilitin és Téten.

A Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. győri irodájába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

HR Vezető

Feladatok:

  • Részt vesz az üzleti stratégiához illeszkedő éves HR tervezésben
  • HR rendszerek (toborzás és kiválasztás, bér- és juttatások, teljesítménymenedzsment, képzés és fejlesztés) működtetése és fejlesztése
  • Szükséges létszám- és munkaerő követelmények meghatározása a területekkel
  • Megfelelő munkaerő biztosítása hatékony toborzási és HR marketing módszerekkel
  • HR jellegű kommunikációs feladatok ellátása
  • Munkavállalói elégedettséget célzó javaslatok kidolgozása és megvalósítása
  • Vezetők és munkatársak (4 fő) szakmai támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy humánmenedzsment szakirányú végzettség
  • 3-4 év releváns, HR Business Partner vagy HR csoportvezető munkakörben szerzett tapasztalat (termelő vagy logisztikai cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás (vagy tárgyalóképes angol nyelvtudás)
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret (PowerPoint, Excel)
  • Üzleti szemlélet, analitikus és stratégiai gondolkodás;
  • Magas szintű interperszonális készségek, ügyfél-orientáltság
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Problémamegoldó proaktív személyiség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Nálunk minden elérhető!

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és tapasztalatai alapján megfelel a megadott elvárásoknak kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:
Jelige: „HR vezető”