HR vezető (német nyelvű)

PSP Siklóssy & Partner Kft.

Győr

Megbízónk egy külföldi tulajdonos által vezetett 70 fős papírfeldolgozó, mely ágazatában az egyik piacvezető európai cég. Részére keresünk egy

HR vezetőt
(Personalleiter/in, Győr vonzáskörzete, német)

Feladatai:

  • önállóan szervez és kivitelez toborzási kampányokat (a munkaköri leírások összeállításától kezdődően, az álláshirdetések feladásán át, munkaerő közvetítők megbízásán keresztül az új munkatársak integrációjának elősegítéséig), kiállításokon, állásbörzéken képviseli a céget, tevékenységével erősíti a munkáltatói brandet, valamint bérelszámolással kapcsolatos adminisztrációt végez.

Ideális pályázónk gazdasági (előnyösen HR-es szakirányú) végzettséggel rendelkezik, és többéves gyakorlata van HR-es területen. Sikeresen levezényelt már néhány toborzási kampányt. Magabiztosan használja az MS-Office programokat (különösen az Excel-t és Word-öt), felhasználóként pedig ismer valamilyen személyügyi szoftvert is. Tárgyalóképesen beszél németül és jogosítvánnyal rendelkezik. Egy olyan személyiséget keresünk, aki a szükséges munkaerőt nagy kilengések (pl. szezonális vagy eseti nagy megrendelések) esetén további 30-40 kölcsönzött munkaerő bevonásával biztosítani tudja.

Önálló felelősségű és változatos munkakör várja. A cég a jelentős európai piaci pozícióján túl új beruházásoknak/gépesítésnek köszönhetően jó növekedési kilátásokkal rendelkezik. Biztos munkahely, sok lehetőséggel a szakmai továbbfejlődésre. Modern, kulturált munkakörnyezet.  Nyílt és szimpatikus munkatársak.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Kérjük, fényképes német nyelvű pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 19007. pályázati számra hivatkozva a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.

HR vezetőt
Győr