Nagymúltú, külföldi tulajdonban lévő termelő vállalat tapasztalt jelölteket keres az alábbi munkakörbe:

HR vezető

(Mosonmagyaróvár)

Feladatok:

  • A gyártó vállalat teljes HR funkciójának és folyamatainak kiépítése;
  • HR stratégia éves szintű meghatározása a cégvezetéssel együttműködésben;
  • Vezetők HR támogatása a megfelelő szakmai módszerek és eszközök bevezetésével;
  • Vezetők támogatása munkajogi kérdésekben;
  • Részvétel a vállalat munkaerő szükségletének rövid és középtávú tervezésében;
  • Bérköltség valamint létszám előrejelzések elkészítése;
  • Motivációs rendszerek kialakítása, bevezetése és működtetése;
  • Együttműködés a helyi szakképző intézményekkel, képzések szervezése, koordinálása;
  • Munkaerő kiválasztása a szakmai vezetőkkel közösen;
  • Szervezetfejlesztési stratégia kialakításának koordinálása;
  • Rendszeres riportok készítése a cégvezetés részére.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyártó vállalatnál szerzett HR vezetői vagy Business Partneri tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás alapfeltétel (olasz nyelvtudás előnyt jelent)

Amit kínálunk:

  • Motiváló bérezés és juttatási rendszer
  • Érdekes és motiváló feladatok (ezeket az interjún természetesen részletezni fogjuk)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát.