HR vezető / HR Manager

A FAULHABER több, mint 2000 elkötelezett munkavállalóval rendelkező innovatív nemzetközi cégcsoport. Különleges igényekre szabott elektromos mikro-motorokat és ezekhez kapcsolódó finommechanikai megoldásokat tervezünk és kivitelezünk. Világszerte jövőorientált megoldásokat valósítunk meg szinte minden piacon és iparágban, ahol a pontosság és a megbízhatóság a legkisebb helyeken is kritikus tényező, például az orvostechnika, az ipar vagy az űrkutatás területén. Stabil gazdálkodásunknak, termékeink széleskörű felhasználásának köszönhetően folyamatosan eredményesek vagyunk, a világjárvány idején is. Magyarországi telephelyünkön a terméktervezés teljes folyamatát lefedjük a K+F-től az előgyártáson át a termékek karbantartásáig. A FAULHABER csoport dinamikusan terjeszkedő tagja vagyunk, folyamatos fejlődési, növekedési trendeket követünk.

Ha hosszútávú perspektívákkal és nagy felelősséggel járó pozíciót keresel, akkor várjuk jelentkezésedet csapatunkba..

Amiben számítunk rád:

  • A helyi HR csapat szervezése, koordinálása és irányítása (2-3 fő)
  • A HR folyamatok magas színvonalának biztosítása
  • HR politika és gyakorlat kidolgozása, végrehajtása és felülvizsgálata
  • A  kiszervezett bérszámfejtési folyamat, valamint a HR adminisztráció koordinálása és ellenőrzése
  • A vezetők támogatása minden HR-rel kapcsolatos témában
  • Toborzó és HR marketing tevékenységek szervezése és koordinálása
  • HR fejlesztési programok kidolgozása
  • Az éves bérköltségvetés kidolgozása, valamint annak időszakos riportálása és elemzések készítése
  • HR trendek meghatározása (pl. munkavállalói elégedettség-mérés és bérelemzés elkészítésével, valamint az elvégzendő feladatok meghatározásával)
  • Együttműködés a FAULHABER cégcsoport nemzetközi HR hálózatában

Ami számunkra a legfontosabb:

  • Megfelelő HR-végzettség és releváns munkatapasztalat emberi erőforrások terén
  • Kiváló ismeretek a HR folyamatok és az informatikai megoldások terén
  • A  munkajog megfelelő szintű ismerete
  • Csapatorientált személyiség, jó együttműködő-képesség
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó-készség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Professzionális csapat, eredményorientált vállalati kultúra
  • Szakmai feladatok sokfélesége
  • Folyamatos, személyre szabott fejlődési lehetőség
  • Aktív kapcsolatok a cégcsoporton belül
  • Stabil, hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2730 Albertirsa, Dózsa György u. 29.

Jelentkezés angol nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével.