Debreceni központtal rendelkező nagy múltú retail területen működő cégcsoport keres:

HR Vezetőt

Főbb feladatok, munkák:

  • A leendő vezető felelős a vállalat HR folyamataiért, tevékenységével hozzájárul a vállalat sikeres működéséhez és fejlődéséhez
  • A csoportszintű HR stratégia adaptálása a vállalatra, a HR folyamatok fejlesztése a csoport minőségi, környezetvédelmi és fenntarthatósági, törvényességi szabályozásainak figyelembe vételével
  • A vállalat összes HR folyamatának működtetése és fejlesztése: létszámtervezés, emberierőforrás-gazdálkodás, toborzás-kiválasztás, javadalmazás, ösztönzési rendszer, képzés-személyzetfejlesztés, HR controlling, személy- és munkaügyi adminisztráció stb.
  • A vállalat munkaadói márkájának erősítése, hatékony toborzási stratégia kidolgozása és megvalósítása, tehetséges és motivált munkatársak vállalathoz vonzása és megtartása
  • Személyügyi adminisztráció működtetése, létszám és bérköltség tervezés, naprakész dokumentáció, beléptetés, kiléptetés
  • Vezetői információs rendszer működtetése, rendszeres elemzés és tájékoztatás az igazgatóság felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3év tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Önéletrajzokhoz Motivációs levél és Bérigény megjelölésé szükséges.