• A PlazmaCenter a sikeres csapatépítés, korszerű munkaerőfelvétel és az alacsony fluktuáció elérése érdekében budapesti munkavégzéssel, teljes cégre kiterjedő HR feladatokkal, földrajzi mobilitással, nagy munkabírással

    HR VEZETŐ (Budapest)

    pozícióba munkatársat keres

    Bővebb információ a cégünkről a weboldalunkon.

  • HR vezető (Budapest)

    Főbb feladatok, munkák:

      • Toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű, gyors és hatékony lebonyolítása (online álláshirdetések elkészítése, szerkesztése, feltöltése, jelöltek előszűrése, interjúztatása, értékelése, kiválasztása)
      • A cég telephelyeinek (országosan 5 telephely) folyamatos látogatása, a felmerülő személyügyi problémák gyors és hatékony megoldása
      • Képzések, továbbképzések, csapatépítések szervezése
      • Együttműködés a bérszámfejtéssel, pénzüggyel, vezetőséggel, vezetői beszámoló készítése
      • Be- és kiléptetési folyamatok koordinálása, személyügyi nyilvántartás napra kész vezetése, vezetői pozíciók esetében szerződések elkészítése
      • HR jellegű kommunikációs feladatok ellátása
      • Munkavállalók megtartásában való aktív részvétel
      • Felmerülő személyi konfliktusok kezelése, megoldása
      • Munkavállalói elégedettség és teljesítmény mérése, problémák feltárása és megoldása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú profilba illő végzettség (HR, közgazdász, személyügyi-szervező, stb.)
      • HR területen, szerzett min. 3-5 év tapasztalat
      • Nagyfokú földrajzi mobilitás és rugalmasság a munkaidő terén
      • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
      • Naprakész gyakorlati munkajogi ismeretek
      • Önálló, felelős, precíz munkavégzés, problémamegoldó proaktív személyiség
      • Empatikus beállítottság, objektív szemlélet
      • Lendületes munkavégzés, optimista, célorientált, megoldásközpontú, nyitott- és energikus személyiség
      • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Magasfokú informatikai ismeretek (előny)
      • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés
      • Teljes munkaidős határozatlan idejű foglalkoztatás
      • Kihívást jelentő, változatos munkavégzés.
      • Dinamikus-, fiatalos csapat és modern munkahelyi környezet.
      • Folyamatos fejlődési lehetőség.
      • Részvétel egy korszerű HR rendszer kidolgozásában, fejlesztésében, működtetésében.

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • HR manager, HR vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1214 Budapest

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét „HR vezető Budapest” jeligére várjuk!