Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szeretnél a LEGO Csoportnál dolgozni, képességeidet egy kreatív, globális környezetben kamatoztatni és tovább fejleszteni? Jól beszélsz angolul és szívesen dolgoznál HR támogatói munkakörben? Érdekel a külföldi munka, sőt, kifejezetten örülnél neki, ha Csehországban dolgozhatnál? Itt a lehetőség: pályázd meg a LEGO Csoport pozícióját!

HR ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

MILYEN FELADATOKAT LÁT EL NÁLUNK EGY HR ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS ?

  • Segítségnyújtás kollégáknak telefonon és e-mailben munka- és bérügyi kérdésekben
  • A munkavállalói adatbázis és munkaidő nyilvántartási rendszer naprakészen tartása és karbantartása
  • HR alapfolyamatok adminisztrációjának támogatása (bérfejlesztés, teljesítmény-értékelés, stb.)
  • A HR Ügyfélszolgálati csapat mindennapi munkájához kapcsolódó oktatási anyagok kidolgozása, fejlesztése
  • Heti, havi, éves riportok készítése

AMI A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES:

  • Legalább 2 év hasonló (HR vagy ügyfélszolgálati) területen szerzett tapasztalat – előny: munkatapasztalat nemzetközi környezetben
  • Magabiztos magyar és angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú hozzáállás, jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű informatikai tudás (MS Office) – előny: SAP ismeret
  • Önálló munkavégzés

GLOBÁLIS CSALÁD, KÖZÖS CÉLOK

HR Ügyfélszolgálati munkatársként a LEGO Csoport újonnan kialakított belső ügyfélszolgálati központjában (BSO – Business Service Operations) dolgozhatsz a csehországi Kladnóban. Ez a szervezeti egységünk HR és pénzügyi területeken támogatja a LEGO Csoport dolgozóit világszerte. A BSO új szervezetként kifejezetten izgalmas közeget jelent és olyan lelkes, fiatalos kollégák alkotják, akik azon dolgoznak, hogy magas színvonalon segítsék a LEGO dolgozókat ügyeik intézésében. Nyitott, kommunikatív és a problémák megoldására összpontosító emberek, akik magukénak érzik a rájuk bízott ügyeket.
A BSO több szempontból is a jövő szervezete, hiszen te is részt vehetsz a kialakításában, illetve kifejezetten nemzetközi környezet, ahol különböző területekkel és változatos feladatokon dolgozol majd, nap mint nap!

A LEGO CSOPORT – MUNKATÁRSAINK SZERINT

„A legjobban az inspirál, hogy modern és világszínvonalú vállalati környezetben dolgozhatok. És nem utolsó sorban egy gyerekkori álmom is teljesült azzal, hogy én is részese lehetek a LEGO világának.” Győri Dávid, Senior IT Manager

CSATLAKOZZON A LEGO CSOPORTHOZ!

Amennyiben úgy érzed, hogy megvan benned mindaz, ami ennek az állásnak a sikeres betöltéséhez szükséges, és ugyanúgy hiszel a kreativitás, a közös munka és a minőség erejében, mint mi, akkor pályázd meg a LEGO karrieroldalán a HR Ügyfélszolgálati munkatárs pozíciót!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: LEGO Manufacturing Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: HR Ügyfélszolgálati munkatárs
  • Rövid pozíció név: HR Ügyfélszolgálati munkatárs
  • Hirdető cég: LEGO Manufacturing Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Külföld, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Feladatok: Segítségnyújtás kollégáknak telefonon és e-mailben munka- és bérügyi kérdésekben A munkavállalói adatbázis és munkaidő nyilvántartási rendszer naprakészen tartása és karbantartása HR alapfolyamatok adminisztrációjának támogatása (bérfejlesztés, teljesítmény-értékelés, stb.) A HR Ügyfélszolgálati csapat mindennapi munkájához kapcsolódó oktatási anyagok kidolgozása, fejlesztése Heti, havi, éves riportok készítése
  • Elvárások: Legalább 2 év hasonló (HR vagy ügyfélszolgálati) területen szerzett tapasztalat – előny: munkatapasztalat nemzetközi környezetben Magabiztos magyar és angol nyelvtudás Ügyfélközpontú hozzáállás, jó kommunikációs készség Felhasználói szintű informatikai tudás (MS Office) – előny: SAP ismeret Önálló munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.16