HR Tanácsadó

A munkakör célja:

Új munkatársunkként feladatod lesz a HR vezető (HR üzleti partner) és a hatáskörödbe tartozó vezetők támogatása a munkavállalókkal kapcsolatos mindennapi kérdésekben. Támogatni fogod az üzleti stratégia megvalósítását és a szervezeti átalakításokat, valamint izgalmas feladatokra számíthatsz HR folyamatokat és rendszereket érintő kérdésekben.

Ebben a rendszerszemléletet és asszertivitást igénylő pozícióban jól hasznosíthatod lényeglátásod, kommunikációs és analizáló készséged, valamint problémamegoldó és multi-tasking képességedet is.

A munkahelyről:

A Sanofi veresegyházi telephelyén történik a drazsék, tabletták és egyéb szilárd alapanyagú orvosságok előállítása és csomagolása. Több, mint hetven különböző kiváló terméket gyárt itt a vállalat, innovatív, vényköteles, CHC (vény nélkül kapható készítmények) és generikus gyógyszereket. A telephelyen a GMP (Good Manufacturing Process) szabályai szerint, korszerű műszaki körülmények között gyártják és csomagolják a szilárd gyógyszerkészítményeket. A telephely jelentős exporttevékenységét jól mutatja, hogy 54 különböző piacra szállít készítményeket.

Légy Te is részese ennek a kihívásnak!

A következő feladatok várnak Rád:

  • Projekt megbeszéléseken való részvétel, a telephely, valamint HR képviselete

  • Változásmenedzsment támogatása (kommunikációs anyagok elkészítése, információ szolgáltatása)

  • Aktív közreműködés a HR rendszerek és folyamatok bevezetésében, globális/országos HR megoldások, szabályozások és eljárások érvényesítésében

  • Rendszer adminisztráció végrehajtása, a telephelyet érintő HR folyamatok, kérések indítása, menedzselése a HR rendszerekben

  • Új munkaügyi dokumentumok előkészítésében való részvétel, aláíratás, disztribúció

  • Támogatás nyújtása munkajogi témákat, HR folyamatokat, rendszereket érintő kérdésekben

  • Jelentések készítése, rendszeres, valamint ad-hoc management riportok összeállítása, éves költségvetési terv elkészítésében való aktív részvétel, létszám terv összeállítása

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

  • HR szakmai tudás és tapasztalat munkajog, HR kontrolling, javadalmazás területén

  • MS Excel magas szintű ismerete

  • Felsőfokú végzettség

  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

  • Analitikus szemléletmód, problémamegoldási készség

  • Csapatmunkára való készség, rugalmasság

  • Asszertív kommunikáció, prezentációs készség, együttműködési képesség, időmenedzsment

  • Magabiztosság, önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Korszerű, a legmagasabb szintű nemzetközi követelményeket (FDA, Európa) kielégítő, multinacionális környezet

  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag

  • Kedvezményes sportolási lehetőség

  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás

  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság

  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Munkavégzés helye: Veresegyház

Ha illik Rád a leírás és felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz, hogy megismerhessünk!

A Sanofi 2021-ben is „Top Employer” minősítést kapott Magyarországon, és globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat. Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 21. legnagyobb vállalat.
Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.
Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

Ilyen a mi Sanofink. Fedezd fel benne Önmagad!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.