A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes termékelőállítási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

HR System Specialist

Feladatok:

  • HR Informatikai projektekben való részvétel
  • Kisebb HR Informatikai projekt bevezetés önálló koordinálása HR oldalról
  • HR folyamatok felülvizsgálata, átalakítása, változáskezelés
  • HR folyamat leírások, űrlapok, szabályzatok készítése és kommunikációja
  • HR riportok, elemzések készítése társosztályok és felsővezetés részére
  • Power Point bemutató, HR adatelemzés vizualizáció (PPT és Excel)
  • Tréningek tartása HR-esek és vezetők, munkavállalók részére

Elvárások:

  • 3 év releváns HR területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Excel, Word, Power Point magasfokú ismerete
  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret szóban és írásban
  • Folyamat szemléletű gondolkodás
  • Nyitottság az új megoldásokra
  • Értő figyelem és jó kommunikációs képesség
  • Alaposság és pontosság, képesség a részletekre való figyelemre
  • Analitikus gondolkodásmód

Előny:

  • SAP HR ismerete
  • Succesfactors ismerete
  • Magyar munkajog ismerete

Amit ajánlunk:

  • Kiemelt bérezés, cafeteria, 13. havi juttatás
  • Kötetlen, rugalmas munkaidő
  • Kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Konferenciák, képzések, oktatások – ha szeretnéd a skilljeidet, vagy akár nyelvtudásodat fejleszteni
  • Work life balance
  • Szuper közösség, támogató csapat
  • Sportolási lehetőségek (futókör, edzőterem, biciklis kör stb.)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzod és küldd el jelentkezésed!