Magyarország vezető HR szolgáltató cége saját csapatába keres munkavállalót az alábbi pozícióba:

Supervisor

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkavállalókkal napi szintű kapcsolattartás székhelyünkön és partnereink telephelyén egyaránt
  • Munkaruha ügyintézés
  • Projektvezetők munkájának támogatása
  • Természetbeni juttatások nyilvántartása, kezelése
  • Belső HR rendszer kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • Felhasználói szintű MS Office tudás (Excel, Word)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nexon program ismerete
  • On-site munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés+bónusz+cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tapasztalat szerzés több területen
  • Előrelépési lehetőség
  • Fiatalos támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Munkavégzés helye:

XIV. kerület

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címünkre.