HR specialista (Recruiter)

    Szeretnél egy innovatív, összetartó csapatban dolgozni? Fontos számodra a stabil nemzetközi háttér, ugyanakkor a családias környezet, ahol odafigyelünk rád és megmutathatod magad? Számít neked a fejlődés és a tanulás lehetősége? Akkor megtaláltál minket!

    Csatlakozz a DSV-hez, ahol

  • egy skandináv vállalati kultúrában megkapod a felhatalmazást, hogy cselekedj és döntéseket hozz,
  • a kreatív gondolkodás érték,
  • a hibákat tanulási lehetőségként fogjuk fel,
  • a tehetségedet folyamatosan ápoljuk,
  • a szakmában kiváló embereket adunk melléd, hogy tanulj és egyéni céljaidat is megvalósíthasd.

Milyen feladatokat lát el nálunk a HR specialista (Recruiter)?

  • Hirdetések feladása
  • Toborzás: CV-k szelektálása, telefonos interjúk készítése, jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Kiválasztás: szellemi és fizikai dolgozók egyaránt,
  • interjúkon való részvétel.
  • HR folyamatok változásainak nyomonkövetése, folyamatleírások és szabályzatok elkészítése frissítése
  • Munkaköri leírások nyomonkövetése, kezelése
  • Kapcsolattartás: szakképző intézményekkel, iskolaszövetkezetekkel, munkaerőkölcsönző cégekkel
  • Részvétel HR projektekben
  • Onboarding folyamat támogatása

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • 2-4 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kezdeményező készség, kreativitás
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Lelkes, pozitív attitűd
  • Terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés
  • Kommunikációs angol nyelvismeret szóban és írásban

    Munkavégzés helye: Jelenleg Budaörs, ahová Budapestről céges buszt biztosítunk, 2019. novemberétől pedig Budapest, Kelenföld.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs, 2040 Vasút utca 11.

A magyar nyelvű önéletrajzokat a 'Jelentkezem' gombra kattintva várjuk.