Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

HR Specialista

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk HR Specialista munkatársat.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket annak a 16.000 kompetens munkatársunknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat. Innovatív megoldásokkal fejlesztjük a jövő technológiáit.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

2014 közepétől az Eldim Magyarország az Oerlikon csoport tagja. A Debrecenben található gyártóegységünk több éve kiváló teljesítményt nyújt. Stratégiánk alapján az elkövetkező években bevételünket megháromszorozzuk. Vállalatunk erőteljes befektetést folytat gépekbe,know-how-ba és a csapat tagokba egyaránt. Folyamatosan a számunkra legmegfelelőbb kollégákat keressük, hogy a dinamikusan növekedő kiváló csapatunkat erősítsük

Feladatok

  • Toborzási, kiválasztási, felvételi folyamatokban való aktív részvétel
  • Személyügyi dokumentumok karbantartása, adatbázis kezelés
  • Munkaszerződések előkészítése
  • HR Menedzserrel való együttműködés
  • Havi bérszámfejtési folyamatok támogatása
  • Tréningek szervezése, külső partnerekkel való kapcsolattartás
  • Utazás szervezés,értekezletek és találkozók szervezése a felső vezetés részére
  • Értekezletek jegyzőkönyvezése, prezentációk készítése angol nyelven

Elvárások

  • Szakirányú, HR területen szerzett főiskolai végzettség
  • Bérszámfejtési tapasztalat előny
  • Angol nyelv erős,magabiztos használata szóban és írásban egyaránt
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat vállalati HR területen
  • MS Office felhasználói ismerete
  • SAP ismeret előny
  • Erős, proaktív személyiség kiváló probléma megoldó készséggel
  • Jó kommunikációs és tárgyalókészség

Amit kínálunk:

  • Inspiráló és dinamikus munkakör, nemzetközi és kihívásokkal teli munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű, szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Oerlikon Eldim (HU) Kft.
Határ út 1/C
4031 Debrecen
Hungary

T +36 52 501 280

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Oerlikon Eldim (HU) Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: HR Specialista
  • Rövid pozíció név: Hr munkatárs
  • Hirdető cég: Oerlikon Eldim (HU) Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Toborzási, kiválasztási, felvételi folyamatokban való aktív részvétel Személyügyi dokumentumok karbantartása, adatbázis kezelés Munkaszerződések előkészítése HR Menedzserrel való együttműködés Havi bérszámfejtési folyamatok támogatása Tréningek szervezése, külső partnerekkel való kapcsolattartás Utazás szervezés,értekezletek és találkozók szervezése a felső vezetés részére Értekezletek jegyzőkönyvezése, prezentációk készítése angol nyelven
  • Elvárások: Szakirányú, HR területen szerzett főiskolai végzettség Bérszámfejtési tapasztalat előny Angol nyelv erős,magabiztos használata szóban és írásban egyaránt Minimum 2 éves szakmai tapasztalat vállalati HR területen MS Office felhasználói ismerete SAP ismeret előny Erős, proaktív személyiség kiváló probléma megoldó készséggel Jó kommunikációs és tárgyalókészség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17