www.hubner–hungary.com

A több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már több mint 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjáró rendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.

HR Specialista

Feladatai:

  • Önéletrajzok feldolgozása, jelölt adatbázis karbantartás
  • Álláshirdetések készítése és kezelése
  • Kapcsolattartás a pályázókkal a toborzás, interjúztatás, és az utógondozás alatt
  • Interjúk szervezése, lebonyolítása
  • Új toborzási ötletek keresése
  • Nemzetközi HR fejlesztési eszközök helyi bevezetésének támogatása (pl. HR IT rendszerfejlesztés)
  • Onboarding, integrációs folyamat működtetése
  • Munkahelyi betanulási program nyomonkövetése, fejlesztése
  • Céges buszjárattal kapcsolatos adminisztráció, járatszervezés, optimalizálás
  • Vállalati Ötletmenedzsmenthez tartozó feladatok
  • Pályázatokkal, önéletrajzokkal kapcsolatos adatkezelési feladatok (nyilvántartás, archiválás, törlés)

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves, gyártó vállalatnál releváns munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés, hatékonyan rendszerező személy
  • Kezdeményező, energikus, rugalmas hozzáállás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • SAP HR modul, SuccessFactors ismerete

Előnyt jelent:

  • Képszerkesztő program ismeret pl. Adobe Photoshop , Canva
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Ismert nemzetközi busz, vonat, metró és villamos gyártók részére gyártott termékek
  • Széleskörű juttatási rendszer
  • A kialakult járványügyi helyzetben, cégünk minden szükséges védőeszközt biztosít munkavállalói számára, a biztonságérzet fokozása érdekében
  • Amennyiben szükséges, garantáljuk az online interjú lehetőségét.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.

A fényképes önéletrajzokat magyar és a kiírás szerint angol nyelven a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk, hiszen cégünk a járvány ideje alatt is zavartalanul üzemel.