SPED-PACK Kft.
  • A SPED-PACK Kft. 20 éve alakult, s azóta egy dinamikusan fejlődő csomagolástechnikai és logisztikai szolgáltatásokat nyújtó középvállalattá nőtte ki magát Magyarországon.
    HATVANI csapatába keres új munkatársat.
  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    HR specialista, bérszámfejtő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Munkabérek (havi és hóközi bér, műszak- és túlóra pótlékok) elszámolása, számfejtése
      • Havi járulék- és adóbevallások, önellenőrzések, statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
      • TB ügyintézés (táppénz, csed, gyed elszámolás, statisztikák készítése)
      • Munkaviszonnyal kapcsolatos nyilvántartások vezetése, igazolások kiállítása
      • A munkavállalók napi jelenlétadatainak az ellenőrzése, rögzítése
      • Nyilvántartások készítése, folyamatos vezetése
      • Adatszolgáltatás a hatóságok, illetve a vezetőség felé
      • Munkaszerződések előkészítése, be- és kilépő dolgozókkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása (jelentés a NAV felé, adatok rögzítése a nyilvántartó programokban)
      • Munkavállalók ki- és bejelentésével kapcsolatos ügyintézés
      • Alkalmi munkavállalók ki- és bejelentése, elszámolásuk elkészítése
      • A hatályos jogszabályi környezet figyelemmel kísérése, a változások alkalmazása, javaslattétel
      • Kapcsolattartás a dolgozókkal
      • Napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok, statisztikák készítése
      • Munkaügyi és bértámogatási pályázatok adminisztrációjának ellátása
      • Kölcsönzött munkaerővel kapcsolatos ügyintézés
      • HR projektekben való aktív, támogató részvétel és HR képviselete egyéb projektekben
      • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Legalább középfokú szakirányú végzettség
      • 2-3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      • Munkajogi és adójogszabályok naprakész ismerete
      • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek, (MS Office) magas szintű Excel-ismeret
      • Gyakorlatias, precíz, rugalmas és önálló munkavégzésre való képesség
      • A munkavállalókkal való jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
      • B kategóriás jogosítvány a cég esztergomi telephelyére való utazás miatt (eseti jelleggel, havi 3-4 alkalom)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Több éves tapasztalat
      Lelkiismeretesség
      Pozitív szemlélet
      Novitax ismeret
      TB ügyintézői végezettség

    Amit kínálunk:

      • Szakmai fejlődés lehetősége
      • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok, változatos munka
      • Stabil munkahely
      • Fiatalos, lendületes csapat

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
    • HR adminisztráció
    • HR generalista, Specialista

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye

    A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje meg szakmai önéletrajzát.