Az FFG-Csoport (Fair Friend Group) a szerszámgépek, áramkörök, zöld energia és ipari berendezések üzleti területein a világpiacon vezető pozíciót foglal el, és ellátja a fontosabb iparágakat a modern és hatékony gyártáshoz szükséges komplett megoldásokkal. Összesen 82 telephelyén Európában (21- köztük Magyarországon), az USA-ban (4), Kínában (19), Indiában (2), a Távol-Keleten (36) körülbelül 2.500 alkalmazottat foglalkoztat. Magyarországi telephelyünkre keresünk

HR-REFERENS MUNKATÁRSAT

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Szakterülethez relevánsan köthető felsőfokú végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • MS Office (Excel) jártasság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Toborzás- kiválasztási folyamatok koordinálása
  • Tanfolyamok, beiskolázások, tréningek szervezése, dokumentálása, kapcsolattartás a képzőintézményekkel, trénerekkel
  • Be-és kiléptetéssel kapcsolatos feladatok, ügyintézések
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások, munkaszerződés módosítások elkészítése, változások nyomon követése.
  • Munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése
  • Munkaviszony, megszűnése, megszüntetésével kapcsolatos dokumentációk elkészítése
  • Fluktuáció, állományi létszám változásának figyelemmel kísérése, dokumentálása, továbbítása.
  • Cafeteria rendszerrel kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Rehabilitációs eljárások előkészítése és teljes körű felügyelete.

Egyéb információ:

  • Teljes munkaidő
  • Határozott idejű munkaviszony (2 év)

Ha szeretne egy teljesítményképes csapatban igényes feladatokon velünk dolgozni és a szakmai felelősség kihívás Önnek, akkor várjuk pályázati anyagát a következő e-mail címre vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

  MAG Hungary Kft. | István király krt. 23/ a.

  H-6000 Kecskemét | Hungary

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

Munkavégzés helye:

Kecskemét