Hr recruitment gyakornok

Bruttó 1 600 Ft/óra

PannonDiák Iskolaszövetkezet

2800 Tatabánya

Főbb feladatok, munkák:

  • Álláshirdetések összeállítása és megosztása
  • A szakterületek megismerése után potenciális jelöltek felkutatása és megszólítása
  • Partnerek álláslehetőségeinek bemutatása
  • Telefonos előszűrések elvégzése
  • Interjúszervezés és ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Még legalább fél évig aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Telefonon és írásban is szívesen felveszed a kapcsolatot a potenciális jelöltekkel
  • Heti minimum 20-25 órában tudsz dolgozni
  • Szeretsz csapatban dolgozni, folyamatos fejlődésre vágysz
  • Gyorsan tanulsz, de bátran kérdezel, ha valami nem világos

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fizetés: Bruttó 1600 Ft/óra (25 év alatt ez a nettó bér)
  • Egy piacvezető cégnél kezdheted építeni a karriered
  • Beleláthatsz a HR és a nemzetközi cégek világába
  • Tatabányai irodánk 8:00-17:00-ig nyitva tart, ebben a sávban az órarendedhez tudod igazítani a munkaidődet
  • Hosszú távú karrierlehetőséget biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod a megadott email címre! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)