Work Force Kft.

A Work Force Kft. folyamatosan bővülő csapatunkba keressük új kollégánkat

HR Projektvezető

pozícióba. Vajon Te leszel a következő?

Milyen feladatok várnak Rád:

  • Toborzási, kiválasztási folyamat irányítása (hirdetési lehetőségek felkutatása, kezelése, jelentkezők előszűrése, interjúztatása, tesztek íratása)
  • Munkaügyi adminisztráció (munkavállalók be- és kiléptetése, szerződéskötés, munkaviszony megszűnésével kapcsolatos adminisztráció stb.)
  • A kölcsönzött munkavállalók felmerülő munkaügyi, bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdéseinek, problémáinak egyeztetése, kezelése
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Projektek önálló kezelése
  • Nyilvántartások, jelenléti ívek kezelése, feldolgozása
  • Ügyfelekkel, munkavállalókkal történő rendszeres kapcsolattartás személyesen, telefonon, e-mailen egyaránt

Mire lesz szükséged?:

  • Minimum középfokú végzettségre
  • Toborzásban (főleg fizikai) szerzett minimum 1 éves tapasztalatra
  • B kategóriás jogosítványra, vezetési gyakorlatra
  • Ügyfélorientált gondolkodásra
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képességre
  • Magabiztos, határozott személyiségre
  • Precizitásra, pontosságra

Amit nyújtunk:

  • A Covid alatt is biztos munkahely
  • Modern iroda és isteni finom ingyen kávé
  • Versenyképes alapfizetés és egy szuper bónuszrendszer
  • Változatos feladatok és előrelépési lehetőségek (szeretnénk, ha hosszú távon velünk maradnál)
  • Jófej kollégák, szuper hangulat
  • Home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Felkeltettük az érdeklődésedet? Akkor jelentkezz és küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat!

Várunk a csapatban!