HR Projektvezető

WORK FORCE KFT.

Békéscsaba

Motivál az önálló projektek és az önálló döntés lehetősége? Nem ijedsz meg a felelősségtől sem? Szeretnél a jókedvű győztesek közé tartozni?

A Work Force Hungary egy erős növekedési pályán lévő komplex HR megoldásokat nyújtó országos digitális szolgáltató, amely immár 18 éve meghatározó szereplője az iparágnak. Munkatársaink fiatalos dinamikája újabb és újabb sikerekkel gazdagítja Csapatunkat, amely egyben valós karrierutat is kínál az újonnan csatlakozó

(Békéscsaba)
munkatársunknak

Ezek a feladatok várnak Rád:

• Aktívan részt veszel a toborzás-kiválasztási feladatokban (hirdetési lehetőségek felkutatása, kezelése, jelentkezők előszűrése, interjúztatása, tesztek íratása),
• Munkaügyi adminisztrációkkal támogatod a munkát (munkavállalók be- és kiléptetése, szerződéskötés, munkaviszony megszűnésével kapcsolatos adminisztráció)
• Kölcsönzött munkavállalóink felmerülő munkaügyi, bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdéseinek kezelésében segítesz nekünk,
• Előkészíted a bérszámfejtést, és önállóan kezeled a projektjeidet,
• Nyilvántartások, jelenléti ívek kezelése, feldolgozása,
• Rendszeresen tartod a kapcsolatot a partnereinkkel és munkavállalókkal személyesen, telefonon és e-mailen egyaránt

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amivel jó, ha rendelkezel:

• Minimum középfokú végzettség;
• Toborzásban (főleg fizikai) szerzett minimum 1 éves tapasztalat;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek – főleg, ha Excelben igazán jó vagy;
• B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat (enélkül nem tudnád vezetni a céges autót!);
• Ügyfélorientált gondolkodás és jó problémamegoldó képesség – nem ijedsz meg egy-egy nehezebb helyzettől;
• Bérszámfejtői végzettség, bérelszámolásban szerzett gyakorlat előny
• Kiváló kommunikációs képesség;
• Magabiztos, határozott személyiség;
• Precizitás, pontosság.

Amit nyújtunk

Amit nyújtunk, hogy jól is érezd magad miközben dolgozol

• Csúcskategóriás laptop és mobiltelefon korlátlan használattal
• Céges autóink elrepítenek a feladataid külsős helyszíneire
• Születésnapi szabadság – mert hiszünk abban, hogy ez a nap a Tiéd
• Belépő csomag – hogy minden rendelkezésre álljon a hatékony beilleszkedésedhez
• Home office lehetőség
• Szakmai tréningekben is részesülsz, mert sosem lehet elég jó az ember
• Digitalizált megoldások, melyek megkönnyítik a munkádat
• A kiváló teljesítmény jutalmaként szabad szemmel is jól látható bónuszlehetőségek
• Választható cafeteria rendszer, mert a béren (és bónuszon) kívüli juttatás is fontos
• Fiatalos és modern irodai környezet, ahová hozhatod a kutyádat, háziállatodat is
• Az év munkahelye díjjal jutalmazott munkáltató
• Értékeljük a véleményed és a javaslataid, beleszólhatsz a vállalat működésébe – az innováció nálunk kulcsfontosságú

Munkavégzés helye: Békéscsaba

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Békéscsaba

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Békéscsaba