A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

HR projektvezető - 53660

36301935314

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek önálló vezetése, teljes felelősséggel az adott projekt iránt
  • Toborzási feladatok ellátása (hirdetésírás, hirdetésfeladás, jelentkezők szűrése, kiválasztás, beléptetés, munkaszerződés-kötés, bérelőkészítés, teljesítésigazolás kiállítása)
  • Napi szervezési feladatok ellátása a partneri igényeknek megfelelően
  • Munkavállalókkal és partnercégekkel való telefonos és e-mailes kapcsolattartás
  • Személyes partnerlátogatások havi több alkalommal
  • Hó végi elszámolások elkészítése, belső és partnercég felé történő riportolás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook), közösségi média felületek aktív használata
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó, mobilitás Vas megyén belül
  • Kiváló problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Jó kommunikációs készség, empátia a munkavállalókkal és jelentkezőkkel való egyeztetésekhez
  • Kreativitás és rugalmasság a szervezési feladatokban
  • Precizitás, pontosság az adminisztrációban
  • Sikerorientált és jó csapatjátékos személyiség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • HR és/vagy gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Előzetes munkaügyi és munkajogi ismeretek

Amit kínálunk:

  • Ösztönző bérrendszer (fix havibér + projektek utáni jutalék)
  • Céges mobiltelefon és laptop a munkavégzéshez
  • Próbaidő lejárta és betanulás után, bizonyos feladatok akár otthonról is végezhetők
  • Munkával kapcsolatos utazási költségek teljes összegének megtérítése
  • Belső céges oktatásokon való részvétel, a munkavégzéshez szükséges munkajogi és munkaügyi szabályok megismerése
  • Stabil, országos céges háttér, jogtiszta működés
  • Barátságos, otthonos cégkultúra, családias légkörben dolgozó csapatok
  • Folyamatos fejlődési és karrierlehetőség

Megbízó profilja:

  • Az ország egyik nagy múltú személyzeti szolgáltató cégcsoportja, mely már 30 éve van jelen a piacon, munkaerő-kölcsönzési, -közvetítési és diákmunka szolgáltatásaival. A portfólió az utóbbi években alkalmi munkákkal és nyugdíjas szövetkezeti foglalkoztatással is kibővült, amellyel cégünk teljes körű megoldást kínál partnerei emberi erőforrással kapcsolatos kihívásaira. Fő értékeink a szaktudás, a naprakészség és maga az ember.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Munkavégzés helye:

Szombathely

Érdeklődni lehet: 36301935314

Munkaidő:

8 óra

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857