HR Projektvezető (Bérszámfejtés és TB terület)

Értékünk a kollégánk!

Több, mint 10 éve Magyarországon, több, mint 5000 munkavállaló. Tudjuk,
hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon
azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladatok

  • bérszámfejtés, TB ügyintézés, és egyéb személyügyi feladatok ellátása
  • kapcsolattartás az adóhatóságokkal, és a munkajogászokkal
  • cégen belüli munkaügyi, bér és TB oktatások lebonyolítása
  • nemzetközi projektekben való részvétel
  • aktív részvétel a szerződéskötésekkel és módosításokkal kapcsolatban
  • személyügyi adatok SAP rendszerben való rögzítése
  • riportok, kimutatások készítése
  • telefonos és írásbeli kommunikáció a társosztályokkal, és a németországi központtal

Profil

  • munkajogi végzettség vagy felsőfokú gazdasági végzettség (TB ügyintéző végzettség előnyt jelent)
  • min 5 éves releváns tapasztalat
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás (tárgyalási szinten előnyt jelent)
  • precíz és proaktív munkavégzés, határozottság
  • csapatszellem és jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • versenyképes fizetés
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
  • Lidl kártya
  • nagy értékű egészségprogram

JELENTKEZZEN MOST

Érdekesnek találtad?

Várjuk pályázatodat!